Akcja sterylizacja IV edycja!

Drodzy Państwo,

prosimy o pomoc w sfinansowaniu sterylizacji i kastracji psów i kotów na terenie gminy Krokowa.

Żal Wam głodnych, samotnych, bezdomnych psów i kotów? Chcielibyście się choć trochę przyczynić do zmniejszenia tego smutnego problemu? Włączcie się razem z nami do marcowej ogólnopolskiej akcji sterylizacji zwierząt towarzyszących! W miastach jest już ona dość popularna, natomiast na wsi wciąż najczęściej problem „rozwiązuje się” przez utopienie lub inne okrutne zabicie niechcianych szczeniąt czy kociąt lub ich wywiezienie daleko od domu.

Właśnie dlatego już czwarty raz z rzędu pragniemy się podjąć współfinansowania zabiegów sterylizacji i kastracji wiejskich psów i kotów w naszej okolicy – w gminie Krokowa na Pomorzu. Współpracujemy z zaufanym gabinetem weterynaryjnym, który obniża ceny zabiegów, a nasza Fundacja do nich dopłaca, dzięki czemu właściciele zwierząt płacą za nie niewielką sumę. To bardzo skuteczna zachęta – obserwujemy, że z roku na rok zgłasza się więcej chętnych. W tej chwili już mieszkańcy wsi dopytują się, czy i w tym roku będzie taka możliwość.

Pomóżcie nam objąć marcową akcją sterylizacji kolejne zwierzęta. Dla suk i kotek, które dzięki Waszej pomocy nie będą już rodzić nikomu niepotrzebnych dzieci, to los wygrany na loterii. Wykastrowane psy i koty nie przyczynią się do kolejnych niechcianych miotów. Wasza pomoc może sprawić, żeby było mniej psiego i kociego nieszczęścia.

Fundacja Noga w Łapę. Razem idziemy przez świat

ul. Hawajska 5/9, 2-776 Warszawa

Pieniądze  prosimy wpłacać na rachunek: 87 2490 0005 0000 4500 5605 8992

z dopiskiem: akcja sterylizacja.