Przyjaciele i Wolontariusze

Przedstawiamy tu osoby, firmy i organizacje, które w rozmaity sposób bezpośrednio z nami współpracują lub podejmują działania zmierzające do tego samego celu: pomocy skrzywdzonym zwierzętom i zwiększenia społecznej wrażliwości na ich los.
Dziękujemy ludziom, których spotkałyśmy na swojej drodze i bez których niewiele mogłybyśmy zdziałać. Większość z nich poświęca nam swój czas oraz wspiera swoimi talentami od wielu lat, kiedy nie było jeszcze Fundacji Noga w Łapę, ale działałyśmy na własną rękę lub współpracując z innymi organizacjami
.

Hanna  Dziachan
Jest redaktorką kilku lokalnych gazet warszawskich, gdzie możemy publikować edukacyjne teksty o relacjach między ludźmi i zwierzętami oraz ogłaszać bezdomne psy, dla których szukamy domu.

Sylwia i Robert Prachowie
Robią piękne fotografie. Od wielu lat zawsze można na nich liczyć, gdy trzeba zrobić zdjęcia zwierzętom lub na organizowanej przez nas imprezie. Służą swoim czasem jako wolontariusze w schronisku i transportem, gdy trzeba coś przewieźć.

Renata Kowalik
Jest grafikiem komputerowym w Agencji Reklamowej PZL. Spędziła wiele godzin przy komputerze przygotowując plakaty adopcyjne bezdomnych psów i kotów. Jej umiejętnościom zawdzięczamy ostateczny kształt naszego logo.

 

Anna Kaniewska
Pracuje w Agencji Reklamowej PZL. Użycza nam swojego talentu i wiedzy przy robieniu materiałów promocyjnych.

 

 

Leszek Markowski
Jest wykładowcą w Instytucie Poligrafii na Politechnice Warszawskiej. W ciągu wielu lat poświęcił niezliczoną ilość godzin przygotowując dla nas foldery, plakaty, loga, zdjęcia na wystawy….

Anna Depczyńska
Robi świetne reportaże i audycje o zwierzętach w Radio Euro. Kocha koty. Zawsze możemy na nią liczyć, gdy chcemy zaprezentować jakiś problem czy opowiedzieć o swoich działaniach.

Ewa Podolska
Jest redaktorką Radia TOK FM. Wiele osób zapewne zna jej audycje, w których Dorota Sumińska opowiada o zwierzętach. Niestrudzona i zawzięta bojowniczka o ocalenie ptaków mieszkających w miejskich budynkach i eksterminowanych podczas ich remontów. U niej na antenie możemy dzielić się ze słuchaczami naszymi doświadczeniami w tym zakresie.

Anna Łagodzińska
Zawsze pierwsza odpowiada na nasze wołanie o pomoc. 

Edward Dreszer
Właściciel drukarni Lotos. Drukuje nam pięknie i bezpłatnie promocyjne i edukacyjne materiały.