Kocia rodzina

MELON – ok 7 miesięczny kocurek. Drobnej budowy z gładką sierścią, o pospolitym burym umaszczeniu. Melonik jest kotem nieco nieufnym. Za to jest bystrym obserwatorem. Wystarczy, że coś gdzieś zaszeleści, coś się poruszy za oknem, on już jest i patrzy. Lubi chować się w budkach, albo siedzieć wysoko na półkach. Zabawiany laserem lub zabawkami na patyku chętnie przybiega i zaczyna wariować.
Potrzebuje spokojnego domu, bez dzieci (bałby się hałasu). Może mieszkać z innym kotem.

Jest zaszczepiony, wykastrowany i zaczipowany.

MANGO – ok 7 miesięczny kocurek. Drobnej budowy z gładką sierścią. Umaszczony buro w gęste prążki i z jasnym pyszczkiem. Uwielbia zabawy piórkami, dzwoneczkami na sznurku, wielbiciel drapaków i ocierania się o nogi. Wskakuje na kolana i się przytula. Wielki łasuch, oddałby wszystko za najmniejszy smaczek 🙂

Jest zaszczepiony, wykastrowany i zaczipowany.

Kotki przebywają w domu tymczasowym w Krokowej (woj. pomorskie).
Tel: 518-693-658

——————————————————————————

Morelka i Malinka mają nowe domy!

——————————————————————————

Na nowe domy czekają cztery kotki z jednej rodziny 🙂 Morelka, Malinka, Mango i Melon

Są trzy prześliczne kocięta, obecnie już ok 4 miesięczne. Dwa kocurki i kotka. Kocurek Mango (z jaśniejszym pyszczkiem) polubił kontakt z człowiekiem. Już się przytula i sprawia mu to radość. Kocurek Melon jeszcze stroni od kontaktów z ludźmi, ale to pewnie kwestia czasu! I koteczka Malinka, która jest najbardziej zwariowana.
Oprócz maluszków jest też ich mama Morelka. Młodziutka, obecnie około roczna kotka. Pięknej, filigranowej urody. Bura z przesianym rudym, z pięknymi dużymi oczami. Jest przyjazna do ludzi, psy straszy, może jeszcze w obronie swoich dzieci.

Koty przebywają w domu tymczasowym w Warszawie.

Kontakt: 518-693-658

[mudslide:picasa,0,nogawlape,6198535039319197569]