Adopcje Wirtualne

Drodzy Państwo!
Poszukujemy wirtualnych opiekunów dla naszych podopiecznych najstarszych stażem.

Na czym to polega?
Opiekun wirtualnie adoptuje dane zwierzę i wspiera co miesiąc fundację w jego utrzymaniu, aż do czasu znalezienia domu (lub na jakiś określony czas). W zamian otrzymuje od fundacji jednorazowy prezent w postaci kubeczka Nogi w łapę oraz bieżące informacje o wybranym zwierzaku (najrzadziej raz na miesiąc – mailowo lub przez facebook).

Opiekun zobowiązuje się do wpłacania min 50zł miesięcznie. A jego dane zostają opublikowane jako Adopcja Wirtualna. Jeden zwierzak może mieć kilku Opiekunów, jeśli jego utrzymanie tego wymaga.

Opisy zwierzaków do wirtualnej adopcji dostępne są pod zdjęciami.

Zachęcamy do Wirtualnych Adopcji, pomocy wybranym zwierzakom i przeżywania razem z nami ich radości i smutków.

Prosimy o kontakt przez facebook, lub mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 518-693-658

Fundacja Noga w Łapę. Razem idziemy przez świat.

ul. Hawajska 5/9 02-776 Warszawa

Nr rachunku: 87 2490 0005 0000 4500 5605 8992


WIRTUALNYCH OPIEKUNÓW SZUKAJĄ:

Lola, wcześniej zwana Dropsiulą trafiła do fundacji w marcu 2016r. Przedtem była mieszkanką jednego z mazowieckich schronisk przez 2 lata. Wpadła w depresję, wygryzała sobie sierść, była apatyczna.
Przebywa w naszym domu tymczasowym. Okazała się być bezproblemową, starszą panią.
Raz była adoptowana, ale wróciła po tygodniu ze względu „na zmianę sytuacji życiowej”. Od tamtej pory wciąż przebywa w domu tymczasowym.
Jej koszt utrzymania to karma ok 100zł miesięcznie i doraźnie profilaktyka (środki na kleszcze, odrobaczania, szczepienia).

Pola. Suczka z temperamentem. Do fundacji trafiła w listopadzie 2015r. Przebywa w hotelu dla zwierząt. Wciąż uczy się relacji człowiek – pies. Jest sprytna, bystra, inteligetna i potrafi to wszystko wykorzystać. Potrzebuje doświadczonego domu.
Miesięczny koszt utrzymania Poli w hotelu to 400zł

Mrówka. Czarna młoda kociczka. Nieufna wobec ludzi. Nie szukająca kontaktu z człowiekiem. Do fundacji trafiła w sierpniu 2016r. Miała koci katar i wszy. Ze względu na charakter brak zainteresowania adopcją.
Miesięczny koszt utrzymania Mrówki to ok 60zł (karma i żwirek).

Rudzia. Piękna płochliwa koteczka. W fundacji od grudnia 2015r. Najdziksza z rodzeńśtwa i została jako ostatnia. Mimo urody nikt nie zechciał dać jej domu.
Miesięczny koszt utrzyMania Rudej to ok 60zł (karma i żwirek).

Muchmorek. Nasz podopieczny prawie od urodzenia (czerwiec 2016r). Został znaleziony z bratem ledwo po otwarciu oczek, czyli miały gdzies z 10-14dni. Wychowany na butelce. Jest bardzo proludzki i sympatyczny. Niestety choruje przewlekle na niewydolność trzustki. Musi pozostawać na ciągłej specjalnej diecie oraz dostawać codziennie leki. Miesięczny koszt utrzymania to ok 160-200zł.

Fibi. Przebywa pod opieką fundacji od szczenięcia. Czyli od listopada 2014r. Suczka aktywna , wymagająca. Była w adopcji, jak i zmieniała domy ttymczasowe. Od września 2015 przebywa w hotelu dla zwierząt. I czeka na odpowiedzialny dom.
Miesięczny koszt utrzymania w hotelu to 400zł